Najlepsze małe kasy fiskalne

kasy fiskalne
kasy fiskalne
Jeśli szukacie Państwo małej kasy fiskalnej, która nie będzie zajmowała dużo miejsca na biurku, warto spojrzeć na produkty firm Elzab, Innova czy Mercury, choć gama wyboru jest dużo większa. Producenci tych kas gwarantują pełne zadowolenie, niezależne czy prowadzą Państwo firmę jednoosobową, mały bądź duży sklep, przedsiębiorstwo zatrudniające wiele osób czy mały stragan na miejscowym bazarze. Małe kasy fiskalne są łatwe przy przenoszeniu i bardzo praktyczne w każdym przypadku. Ich główne atuty to długowieczność i całkowita niezawodność, nawet w trudnych warunkach.

Wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Kierując się własną wygodą i ceną, wartym polecenia produktem jest model Mercury 116F w promocyjnej cenie 590 złotych. Kupując tę kasę fiskalną oszczędzają Państwo ponad 200 złotych, a zyskują kasę, która niewiele waży, ma wytrzymałą baterię akumulatorową i wskazana jest do wyżej wspomnianego handlu na targu. Dodatkową zachętą powinna być obsługa Euro, co ułatwiłoby sprzedaż produktów klientom zagranicznych, którzy nie odwiedzili jeszcze kantoru. Inne popularne kasy fiskalne to np. model Farex Bursztyn, który nie zawodzi nawet, gdy w danym miejscu pracy nie jest sterylnie czysto (np. kurzy się, albo sypie się mąka). Kosztuje ona jedynie 950 złotych i fakt, że jest najczęściej wybieranym produktem w swojej klasie jest najlepszym sloganem reklamowym dla jej producenta.

Kasy fiskalne są obowiązkowe, więc każdy przedsiębiorca jest zobligowany do jej posiadania. Innova Presto EJ posiada funkcję tworzenia kopii elektronicznej, co oprócz designu, ją wyróżnia. Jej koszt to już kwota powyżej tysiąca złotych, ale wciąż można uzyskać rabat w wysokości 140 złotych. Produkty sygnowane marką Elzab również mają wiele zalet. Cena, wyjątkowe obudowy i wydajność są pierwszej klasy. Unikalna kasa K10 posiada dotykowy panel! To czyni ją bardzo nowoczesną i niemal jedyną w swoim rodzaju. Kosztuje ponad 1200 złotych, ale wychodzi na przeciw oczekiwaniom.

Małe kasy fiskalne mimo rozmiaru, spełniają wiele funkcji i są podporą dla właściciela.