Balony z nadrukiem na zawody

balony z nadrukiem
balony z nadrukiem

W Polsce i za granicą co roku organizowane są zawody lotów ogromnymi balonami, które wznoszą się ku niebu dzięki palnikom i nagrzewanemu powietrzu. Jest to zjawisko bardzo ciekawe dla oka i postronnych widzów, którzy niejednokrotnie nie mogą uwierzyć, iż te wielkie balony wznoszą się pomimo nieposiadania silnika. Balony z nadrukiem zrobione są z reguły wytworów gumo-podobnych czy innych materiałów sztucznych. Dzięki zainteresowaniu zawodami, które odbywają się na przykład w Krośnie czy w Nowym Targu, można rozreklamować firmę, a zarazem pomóc pasjonatowi w roli sponsora.

Balony z nadrukiem z logo lub szyldem firmy na zawodach mogą pełnić kilka funkcji. Główna i najlepsza to wspomniane już wytworzenie tworzywa w kolorach firmowych z wielkim napisem, które wzbije się w powietrze i będzie podziwiane przez wszystkie zwrócone oczy ku niebu w promieniu kilkunastu kilometrów. Efektowna promocja okaże się zatem także efektywną. Baloniarstwo w naszym kraju wbrew pozorom jest mocno rozwinięte, więc znalezienie kontrahentów nie będzie graniczyło z cudem. Najpiękniejsze balony wcale nie muszą być kolorowe i pozbawione wyrazu, przenoszonego ukrytego dna. Nadruk firmowy może być wyjątkowo trafnym projektem, jeśli włoży się w serce w zaplanowanie całej kampanii.

Obok stacjonującego balonu, który za lada moment wzniesie się w powietrze można postawić drugi, stacjonarny. Będzie on miał wysokość dwa i pół metra. Takie balony z nadrukiem to już chleb powszedni na imprezach masowych.

Oprócz tego, dzieciom przybyłym z rodzicami można rozdawać małe pamiątkowe baloniki, które będą dla nich miłą pamiątką po uczestnictwie w takim wydarzeniu i przez kilka dni będą mogły się nimi zachwycać. W przypadku tego gadżetu, nawet gdy powietrze zaczyna już uchodzić i wydaje się, że czar zabawy pryska, wciąż pozostają jeszcze eksperymenty z helem i kilkugodzinna zabawa przy charakterystycznej zmianie głosu. Natomiast dla rodziców będzie to sygnał o istnieniu Państwa firmy, przedsiębiorstwa i być może bodziec do wpisania Państwa nazwy w wyszukiwarce, aby dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanych przez Państwa usługach.