Kubki z nadrukiem skutecznym nośnikiem reklamy

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Kawa z kubkiem w cenie kawy to kusząca propozycja. Kubek reklamowy do podpisanej umowy to zachęcający gadżet. Firmowy gwiazdkowy kubek to miły świąteczny prezent dla naszych pracowników. Dużą popularnością cieszą się kubki termiczne, które posłużą długo swoim właścicielom. Kubki są modne, bo są praktyczne, uniwersalne i funkcjonalne. Kubki są dobrym i skutecznym nośnikiem reklamy. Wszak pijemy codziennie i codziennie prezentujemy reklamę firmy domownikom, współpracownikom i klientom. Reklamujmy się na kubkach. To naprawdę niezła inwestycja!

Porcelanowe kubki z nadrukiem powinny się wyróżniać. Tak jak nasza firma. Mogą mieć wyraziste barwy, fantazyjną grafikę, niebanalne ucho lub nietuzinkowy kształt. I ta właśnie oryginalność sprawi, że klienci lub pracownicy będą chcieli naszych kubków używać. Gdy zamawiamy kubki dla pracowników wybierzmy ten sam model. Zarówno szef, jak i pani, która sprząta firmę, powinni mieć jednakowe kubki z nadrukiem. W jedności siła!

Kubki termiczne, o których była już mowa, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą mieć pewność, że reklama będzie długo „pracowała”. Kubek porcelanowy może się stłuc. Kupując kubek termiczny takiego ryzyka nie ma. Kubki termiczne również mogą mieć bajeczne nadruki, wszystko zależy od naszej pomysłowości. Kubki termiczne mają jeszcze jedną zaletę: trzymają ciepło. To szczególnie ważne zimą, gdy, stojąc w korku jedziemy do pracy. Pobudzająca ciepła kawa w aucie nie musi być luksusem. Może być codziennością.

Bez względu na to, czy wybierzemy porcelanowe kubki z nadrukiem, czy kubki termiczne, pamiętajmy, że nadruk, a więc nasze logo i nazwa, powinien być widoczny i wyraźny. Grafika zrozumiała, a przekaz jasny. Jakiekolwiek niezrozumienie zakłóci przekaz reklamowy.

Reklamę możemy umieścić nie tylko na ściance kubka. Także na rączce, czy wieczku. Ważne, by nadruk był trwały i wytrzymały (np. nadruk bezpośredni).  W końcu kubki myjemy w gorącej wodzie, a niektóre nadają się nawet do mycia w zmywarkach.